Kviečiame dalyvauti virtualioje piešinių parodoje „Šilti apsilankymai“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2024-03-27
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 8 d. minėsime tarptautinę Raudonojo kryžiaus dieną. Šiai progai atminti Raseinių meno mokykla, LRK Raseinių skyrius, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba organizuoja virtualią piešinių parodą „Šilti apsilankymai“. Ji skirta vienišiems, dažniausiai vyresnio amžiaus žmonėms, dėl sveikatos ir kitokių kliūčių retai išeinantiems iš savo namų, neturintiems artimų žmonių.

Kviečiame įamžinti įsimintinas akimirkas su savo seneliais, močiutėmis, vienišais vyresnio amžiaus kaimynais ar kitais jums pažįstamais žmonėmis, taip siunčiant žinutę visuomenei, kad pagarba, neabejingumas, gebėjimas bendrauti, padeda kartu kurti ateitį ir ugdyti pagarbą pagyvenusiems žmonėms.

Dalyvauti kviečiame priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus, piešinius siųsti elektroniniu paštu ginutte@gmail.com iki gegužės 1 d.