Seminaras „Mano darbo variacijos“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2024-03-21
  • Kategorija: Renginiai

Seminaras „Mano darbo variacijos“ XXI tarptautiniame jaunųjų pianistų konkurse „Etiudas ir ne tik“

Kovo 19 d. Alytaus rajono meno ir sporto mokykloje (Dauguose) vykusio XXI tarptautinio jaunųjų pianistų konkurso „Etiudas ir ne tik“ seminare „Mano darbo variacijos“, Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus vyresnioji fortepijono mokytoja Alina Skirmantaitė – Ivoškienė skaitė metodinį pranešimą

„Tarpdalykinė integracija meno (muzikos) mokykloje: bendradarbiavimu grįsti fortepijono ir dailės dalykų projektai“. Mokytoja pristatė teorinę medžiagą apie tarpdalykinės integracijos galimybes meno (muzikos) mokykloje ir pristatė vaizdinę bei video medžiagą apie pastarųjų dvejų mokslo metų tarpdalykinės integracijos projektus, kuriuos organizavo ir vykdė mokytojos A. Skirmantaitė –Ivoškienė (fortepijono klasė) ir Lijana Raginskienė (dailės klasė).