Festivalis „Draugystės tiltai“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2024-03-22
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 21 d. Raseinių meno mokykla organizavo I respublikinį muzikos ir meno mokyklų pučiamųjų instrumentų ansamblių festivalį „Draugystės tiltai“.

Į festivalį atvyko Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos, Kėdainių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų klasių mokiniai ir mokytojai.

Festivalio svečius sveikino Raminta Sakavičienė, Raseinių meno mokyklos direktorė, Valdonė Balčaitienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė, festivalio organizatorė Asta Nikžentaitienė, kuri pristatė atliekamus kūrinius, kolektyvų vadovus, šiltai bendravo, džiaugėsi visais atvykusiais į I respublikinį muzikos ir meno pučiamųjų instrumentų ansamblių festivalį. Buvo daug nuostabių ir nuoširdžių akimirkų. Skambėjo įvairių autorių kūriniai, girdėjome klasikos ir populiarios muzikos, džiazo.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir Raseinių meno mokyklos pučiamųjų skyriaus mokiniams ir mokytojams.

Iki naujų susitikimų, tieskime draugystės tiltus!