Pirmokų krikštynos – koncertas

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2024-05-10
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 9 d. Ariogalos skyriuje vyko pirmokų krikštynos – koncertas „Pirmasis muzikavimo pavasaris“. Koncertą organizavo ir vedė vyresniųjų klasių mokiniai, mokinius paruošė mokytojai Dž. Banienė, D. Gudžiuvienė, K. Jušinskas, A. Skirmantaitė – Ivoškienė, D. Ročka.

Vedantieji pirmokams pateikė įvairių linksmų, muzikinių užduočių: pirmokai turėjo atsakyti į vedėjų pateiktus klausimus, atlikti įvairiausias užduotis, pagroti po vieną kūrinėlį taip pat parengė meno mokyklos priesaiką, kurią pirmokai iškilmingai skaitė padėję ranką ant meno mokyklos „Konstitucijos“ – Solfedžio knygos.
Koncerte jautėsi džiugi nuotaika ir pačios geriausios emocijos. Pabaigoje, mokiniams iškilmingai buvo įteikti Pirmoko diplomai.

Daugiau nuotraukų rasite Raseinių meno mokyklos Facebook puslapyje.