Pianistų festivalis „Metų laikai. Vasara“

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2024-05-10
  • Kategorija: Renginiai

Prieš kiekvienas mokinių atostogas fortepijono mokiniai dalyvauja projekto „Metų laikai“ festivaliuose.

Projekto tikslas – principu: patirtis – refleksija – išvados – eksperimentavimas keliauti iš vieno ugdymo etapo į kitą. Tokių susitikimų metu tobulinamos įvairios ugdymo kompetencijos. Dalyvių mokytojos vykdo metodinius praktikumus, kurie šiemet vadinosi „Grojimo pianinu technikos ir sceniškumo ugdymas“, mokydamos vaikus reflektuoti, realiai girdėti savo grojimą, analizuoti muzikos atlikimo įrašus. Todėl paprastai dalyviai demonstruoja puikias žinias, kaip elgtis scenoje, staiga suklydus, neblogai įsivaizduoja iš šalies savo atlikimo kokybę.
Gegužės 9 d. įvyko paskutinis šiais mokslo metais projekto etapas „Metų laikai. Vasara“. Koncertavo 40 pianistų, kuriuos festivaliui paruošė mokytojos J. Daugėlienė, V. Dauknaitė, G. Gudaitienė, L. Juodytė, S. Krečkauskienė, R. Krikštanienė ir J. Sederevičiūtė.

Projekto reklamos dizainas G. Kozikienės, scenos papuošimas D. Bakutienės.