Vykdomos programos Raseinių meno mokykloje

Programos

Formalųjį švietimą papildančio pradinio:

• muzikinio fortepijono, pučiamųjų (saksofono, trimito, klarneto, eufonijos, fleitos), smuiko, akordeono, mušamųjų instrumentų ugdymo programa (4 metai);
  • solinio ir chorinio dainavimo ugdymo programa (4 metai);
  • dailės ugdymo programa (3 metai);
  • šokio ugdymo programa (3 metai);
  • teatro ugdymo programa (2 metai);

Formalųjį švietimą papildančio pagrindinio:

• fortepijono, pučiamųjų (saksofono, trimito, klarneto, eufonijos, fleitos), smuiko (3 metai);
  • pagrindinio dailės ugdymo programa (4 metai);
  • šokio ugdymo programa (4 metai);
  • solinio ir chorinio dainavimo ugdymo programos (3 metai);
  • akordeono, mušamųjų instrumentų ugdymo programos (2 metai);
  • teatro ugdymo programa (4 metai).

Į formalųjį švietimą papildančio muzikinio, dailės, šokio, teatro pradinio ugdymo programas priimami vaikai nuo 7 metų.

Mokiniai, baigę pradinio muzikinio, dailės, šokio, teatro ugdymo programą ir išlaikę keliamuosius egzaminus, gali toliau mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą. Baigusiems pradinio ir pagrindinio muzikinio ugdymo programas ir išlaikiusiems baigiamuosius egzaminus, išduodami mokyklos baigimo Švietimo, kultūros ir sporto ministerijos pažymėjimai.

Neformaliojo ugdymo programos:

• ankstyvasis muzikinis ugdymas trukmė 2 metai;
  • gitaros ugdymo programa trukmė 4 metai;

Į neformaliojo ankstyvojo muzikinio ugdymo programą priimami 4–6 metų amžiaus vaikai, gitaros programą 7 -18 metų amžiaus vaikai.

Mokiniai, baigę Formalųjį švietimą papildančio pagrindinio ugdymo programas, gali rinktis tęstinį ugdymą (1-3 metai).