Ariogalos skyriaus dailės klasės baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2024-06-04
  • Kategorija: Renginiai

2024 m. birželio 3 dieną vyko iškilminga Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus dailės klasės baigimo pažymėjimų įteikimo šventė ir mokyklos 65 metų jubiliejaus paminėjimo koncertas. Šiemet dailės klasę baigė 6 mokinės, jų mokytoja Lijana Raginskienė. Sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotojas ugdymui Benediktas Siliūnas ir įteikė baigimo pažymėjimus, taip pat padėkas geriausiai besimokiusiems skyriaus mokiniams.
Absolvenčių pasveikinti atvyko ir Raseinių rajono savivaldybės vicemeras – Jonas Vazgys, kuris mergaitėms įteikė po dovanėlę. Sveikinimo žodį tarė ir absolvenčių mokytoja Lijana Raginskienė, absolvenčių vardu kalbėjo Ugnė Klasauskaitė, padėkos žodį mokytojai ir mokyklos bendruomenei tarė ir absolvenčių mamos – Kristina Špokienė ir Aušra Klasauskienė.
Šventinį renginį vedė mokytoja Alina Skirmantaitė-Ivoškienė, koncertui mokinius paruošė mokytojai – Akvilė Baliukonytė, Kazimieras Jušinskas, Alina Skirmantaitė-Ivoškienė, Džiuljeta Banienė, Domas Ročka ir Liudmila Bankauskienė.
Sceną renginiui puošė dailės mokytoja Lijana Raginskienė.