Festivalis-konkursas „VYTURIO DŪDOS 2024“ buvo sėkmingas laimėtomis prizinėmis vietomis

Gegužės 10 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriuje įvyko II Kauno apskrities pučiamųjų instrumentų festivalis-konkursas „VYTURIO DŪDOS 2024“.

Konkurse dalyvavo Raseinių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų skyriaus moksleiviai ir sėkmingai jame pasirodė.

1 klasės fleitininkė Goda Kybartaitė pelnė I vietos laureato diplomą, 1 klasės fleitininkė Karilė Rukaitė - II vietos laureato diplomą, 6 klasės fleitininkė Adelė Maslauskaitė - II vietos laureato diplomą (mokytoja Asta Nikžentaitienė, koncertmeisterė Valdemara Dauknaitė).

4 klasės trimitininkas Herkus Pluščauskas pelnė I vietos laureato diplomą, 6 klasės trimitininkas Gustas Gedrimas - I vietos laureato diplomą, 7 klasės trimitininkas Lukas Jaškauskas - II vietos laureato diplomą (mokytojas Vaidas Dabžanskis, koncertmeisterė Saulė Krečkauskienė).