Teatro skyrius

_a9a9a2 plakatasa4a8

Teatro, šokio, dailės metodinė grupė, vadovė Romena Godelytė-Irkmonienė:

1. Ilma Garšvienė

2. Aušra Jukilaitienė

3. Renata Lauraitytė

4. Gintarė Norkienė

Meno mokyklos teatrinio ugdymo mokytojos – vyresnioji mokytoja Romena Godelytė-Irkmonienė, mokytoja Ilma Garšvienė ir Akvilė Damašauskaitė (dirbo 2015, 2016 m.), aktyviai, entuziastingai dalyvauja festivaliuose, konkursuose, miesto, mokyklos renginiuose.

Mokomasis teatras „Svajoklis“ vadovaujamas teatrinio ugdymo mokytojos ekspertės, teatro edukologijos magistrės, režisierės Albinos Damašauskienės respublikiniuose vaikų ir jaunimo teatrų festivaliuose laimi  laureatų vardus.

“Svajoklis” nuo 2005 m. kasmet dalyvavo  ES programose “Veiklus jaunimas”, nuo 2014 m. ES programoje “Erasmus+” ir įgyvendino ne vieną jaunimo mainų projektą su užsienio šalimis. „Svajoklis“ savo veiklą nukreipė  į teatrą, kaip socialinį reiškinį, „gebėjimų ugdymo ir kompetencijų kalvę“, stiprindamas teatro edukacinį poveikį vaikams ir jaunimui.

2011 m. “Svajokliui“ suteikta meninio pajėgumo I kategorija, 2013 m. teatras nominuotas  Raseinių savivaldybės  „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimui „Už Raseinių krašto garsinimą meno srityje“.

Teatras tampa respublikinės vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros „Šimtakojis“, kurią kas antri metai organizuoja Nacionalinis liaudies kultūros centras,  laureatais :

2011 m. spektaklis “Kolosališka apgaulė “ (pagal S. Pop romaną “Serenade trimitui”) scenarijaus autorė ir režsierė  Albina Damašauskienė. Už šį spektaklį teatras apdovanojamas  Nacionalinio  Liaudies kultūros centro respublikinės  teatrų šventės “Tegyvuoja teatras “ Auksine statulėle už geriausią literatūrinio kūrinio interpretaciją.

2013 m. spektaklis  Maironio „Jūratė ir Kąstytis" režisierė Albina Damašauskienė.

2014 m. kolektyvas dalyvavo Dainų šventės „Čia mano namai“ Teatro dienoje „Dyvų dyvai“ su spektakliu „Kur tu, Kukuti?„ (M. Martinaičio poezija) režisierė Albina Damašauskienė.

2015 m. spektaklis „Kova“ (pagal R. Bacho alegorinę apysaką „Džonatanas Livingstonas Žuvėdra“), scenarijaus autorė ir režisierė Akvilė Damašauskaitė.

2015 metais respublikinėje vaikų ir jaunimo teatrų apžiūroje „Šimtakojis“ tapo laureatu, režisierė Akvilė Damašauskaitė.

Mokomasis teatras „Svajoklis“ vadovaujamas teatrinio ugdymo mokytojos ekspertės, teatro edukologijos magistrės, režisierės Albinos Damašauskienės respublikiniuose vaikų ir jaunimo teatrų festivaliuose laimi  laureatų vardus .

"Svajoklio" teatras apdovanojamas reikšmingiausiu Kultūros ministerijos  mėgėjų teatrų apdovanojimu „Aukso paukšte“  už nuopelnus kultūrai ir už geriausią jaunimo 2015 metų spektaklį „Kova" (pagal R. Bacho apysaką  „Džonatanas Livingstonas  žuvėdra“

Kolektyvas turi partnerių Lenkijoje, Italijoje, Latvijoje, Estijoje, Rumunijoje, Turkijoje, Slovėnijoje, Austrijoje, dalyvavo teatro laboratorijose Švedijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Airijoje, bendradarbiauja su Cosenzos miesto (Italija) „Teatro dell Aquario“, Lenkijos Liubartovo miesto jaunimo klubo MDK teatru.

a5    a6apap3ap9