Minėjimas-koncertas Juozui Naujaliui atminti ir Raseinių meno mokyklos 60-čiui paminėti


Seimui paskelbus 2019-uosius Juozo Naujalio metais, Raseinių meno mokyklos bibliotekininkei ir dainavimo mokytojoms kilo mintis, kaip prasmingiau ir įdomiau paminėti lietuviškos profesionaliosios muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-ties metų sukaktį.
Parengėme minėjimą-koncertą skirtą šiai datai paminėti. Balandžio 9 d. į Raseinių meno mokyklos salę rinkosi mokytojai, mokiniai ir tėveliai. Jaunieji dainininkai atliko, dažnai skambančias ir visiems gerai žinomas, J. Naujalio dainas „Lietuva brangi“, „Už Raseinių, ant Dubysos“ – žodžiai Maironio, „Giedu dainelę“ – žodžiai A. Baranausko, mokytojos – Giedrė Arlauskienė ir dr. Jūratė Daugėlienė. Nuotaika buvo pakili, dainavome kartu. Eugenijos Kumpikevičienės vadovaujamas ansamblis atliko harmonizuotą liaudies dainą „Garnys“. 
Apie Juozo Naujalio vaikystę, kelią į didžiąją muziką, kūrybą ir jo reikšmę muzikiniame gyvenime supažindino mokyklos bibliotekininkė Dalia Margevičienė, kuri pristatė pačios parengtas skaidres.
Renginys buvo skirtas ir mokyklos 60-čiui paminėti. Šia proga pasveikino mokytoja J. Turčinskienė, o styginių ansamblis ir sesutės Lėja ir Vėja Germanavičiūtės atliko kūrinius, kuriuos parengė su mokytojomis Jolanta Turčinskiene ir Laisvida Juodyte.
Renginio pabaigoje vaišinomės saldainiais.

Dalia Margevičienė, bibliotekininkė,  renginio organizatorė

Nuotraukos Sigitos Grubliauskaitės

         

 

error: Content is protected !!