Sveikiname laureatus

Nespėjome pasidžiaugti laimėjimais, nes prasidėjo vasaros atostogos, tad naujienomis dalinamės šiais mokslo metais.
Birželio mėnesio pabaigoje Kauno J. Gruodžio konservatorijoje vyko vienas svarbiausių pučiamųjų instrumentų renginių Lietuvoje – XXVIII Juozo Pakalnio respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas. Šiemet konkursas buvo ypatingas – vyko virtualiu būdu, video įrašus išsiuntėme birželio mėnesio pradžioje.
Konkurse dalyvavo 267 jaunieji atlikėjai iš visos Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, todėl konkurencija čia labai didelė. Repertuaras pakankamai sunkus ir ne kiekvienas dalyvis jį sugeba įveikti.
Šiame konkurse autoritetinga komisija puikiai įvertino Raseinių meno mokyklos jaunuosius muzikantus: Adomą Krištapavičių (trimitas) – laureato diplomu, I vieta, (jauniausiųjų atlikėjų amžiaus kategorijoje kartu su Adomu varžėsi 38 trimitininkai iki 12 metų amžiaus) ir Nojų Gedrimą (althornas) – laureato diplomu, III vieta (mokytojas V. Dabžanskis), Barborą Šaltytę (fleita) – laureato diplomu, IV vieta (mokytoja A. Nikžentaitienė). Mokiniams akompanavo mokytoja Saulė Krečkauskienė. Visi dalyviai buvo apdovanoti marškinėliais su konkurso logotipu.
Įvertinimas labai svarbus kiekvienam dalyviui. Mes visada labai džiaugiamės dėl kiekvienos vaikų sėkmės.

Vaidas Dabžanskis, trimito mokytojas